Hakkımızda

Hakkımzıda
1989 yılında kurulan BEKTAŞ TEKSTİL geçmişi itibari ile tarihsel bir oluşum sonucudur.Büyüklerimizin sanatsal ruhundan esintiler taşımaktadır.Yöresel olarak benimsenmiş kök boya ve peştemal-keşan dokumacılığı olarak yıllarca göz nuru ile işlenmiş ve gelecekteki ticari düşüncelere temel oluşturmuştur.

Türkiye'nin kalbi İstanbul-Yeşildirek'te merkezi ve yine İstanbul-Mahmutbey'de 30.000 m2 kapalı alan da son sistem örgü makinaları ile gelişen teknolojiyi takip ederek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Günümüzde hemen hemen tüm sektörlerde yoğun bir rekabet hüküm sürmektedir. Gümrük Birliğinden sonra Avrupa ülkeleri ile ticari sınırlar kalkmış; yurt içi pazarı, yurt dışı pazarı kavramı yerine dünya pazarı kavramı yerleşmiştir. Bu yarışta başarının anahtarı müşteri memnuniyetidir. Ürettiğimiz ürünün ve sunduğumuz hizmetin müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek düzeyde olması gerekmektedir.

Bugün amacımız;
Üretim yatırımlarına devam etmek; Ürün yelpazesini genişletme; Kalite ve Müşteri memnuniyeti sağlamak; Çalışanlarımıza yatırım yapmaktır.